Pod Naszym dachem

Przy Naszej Chacie przytulne chatki przycupnęły, dzięki czemu teraz wszystkich podróżnych na noc przygarnąć możemy. Decydując się na nasze tanie noclegi, do wyboru macie trzy różne domki, w których sen będzie spokojny i głęboki. Do dyspozycji gości należy:

  • chatka Przytulisko Znajomych,
  • chatka Dziupla Tomasza,
  • dwie bliźniacze chatki Zakątek Kachny. 

Atrakcyjne cenowo noclegi w Sanoku

Każda nasza chatka drewniana, zarówno dla dwojga, jak i dużej grupy wnętrza przytulne posiada, a pełna jest ciepłego, babcinego klimatu.

Nasze noclegi zapewnią Ci spanko do białego rana, a domki otworem dla wszystkich strudzonych stoją i swym ciepłem oraz przytulnością nęcą.

Chcąc pokój lub całą chatkę zarezerwować, prosimy jak najszybszy telefon do nas wykonać.

Kachna i Tomasz Gadomscy
telefon: 609 088 665, 13 49 303 70
restauracja@chatastarychznajomych.pl

Rezerwacja pełna będzie, gdy zadatek w wysokości 50% całej kwoty na podany nr konta wpłacisz, tym samym wypoczynek sobie załatwisz.

PL 37 1020 2980 0000 2002 0039 1078
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Upraszamy podróżnych, aby z regulaminem rezerwacji oraz pobytu zapoznali się, bo gdy zadatek wpłacimy lub za domki do wynajęcia opłatę uiścimy, wtedy regulamin akceptujemy i przestrzegać go musimy.

 

Doba hotelowa w Naszych Chatkach o godzinie 14.00 zaczyna się, a o godzinie 11.00 kończy.

Ostrzegamy wszystkich, że zarówno w chatkach dla dwojga, jak i tych dla większej grupy obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

 

Każdy obieżyświat, który na nasze noclegi z wyżywieniem się decyduje, ucztę taniej kosztuje, gdyż 10% rabatu otrzymuje. Agroturystyka przez nas prowadzona sprawia, że wielu podróżnych do chat co roku wraca!

 

Wynalazki tj. karty kredytowe oraz płatnicze akceptujemy, fakturę VAT wystawimy, a i z WI-FI też skorzystać możesz.

 

W okresie sylwestrowym czy weekendu majowego ceny za noclegi z wyżywieniem nieznacznie wyższe są, bo agroturystyka wtedy prężny czas swój ma, by ustalić szczegóły, nie bój pytać się i wykręć numer nasz!

 

Nasze domki do wynajęcia u stóp Bieszczadów leżą, więc stanowią dobre miejsce, aby na wyprawy w dzikie knieje ruszać. Każdy podróżny tanie noclegi u nas znajdzie – nigdzie indziej nie musi ich szukać.

Domki w Bieszczadach do wynajęcia dla każdego

Dla łaknących ciszy, zaraz za płotem las rośnie, gdzie w gęstwinie jagody oraz maliny grzyby zbierać można czy też długich przechadzek wśród dzikiej zwierzyny, czy ptactwa zażywać.

Dla dziatwy plac zabaw mamy, gdzie ino tylko słońce wyjdzie, hasać, babki z piasku budować, pohuśtać, powspinać się mogą, a i w Bieszczady kolejką wyruszą.

Dla lubiących piesze czy rowerowe wyprawy, dzikie tereny wokół czekają i na wędrówki zapraszają. Jako gospodarze rower oraz mapę zapewnimy, co by w drodze nie zbłądzić i do Chaty o zmierzchu na pyszną wieczerzę powrócić.

Dla spragnionych dobrej zabawy ognisko lub grill z pieczoną kiełbasą i herbatką z prądem zrobimy, na wędrówkę bryczką lub saniami po okolicy weźmiemy, a nawet biesiadę przy muzyce do białego rana zorganizujemy.

 

Hulaj dusza – zapraszamy!